Kanał ze stalową kratką - Odpływ liniowy SL10081100
Stora-Drain
SL10081100
z VAT
Pośpiesz się!. Sprzedano już: 12szt.
Dostępność Duży zapas Produkt dostępny – wysoka dostępność 40 szt.
Pamiętaj, że każde złożone zamówienie do godziny 14 wyślemy jeszcze tego samego dnia.
Życzymy udanych zakupów!
Dostępne formy dostawy
  • Kurier - paleta do 3 dni roboczych
  • Kurier - paleta pobranie do 3 dni roboczych
Ostateczna dostępność i koszt mogą zależeć od adresu dostawy oraz zawartości koszyka.
Polityka bezpieczeństwa
Zasady dostawy
Zasady zwrotu
Wsparcie klienta
Specyfikacja techniczna
Kanał (korytko)
  • długość: 1000 mm
  • szerokość: 120 mm
  • wysokość: 80 mm
  • przepływ: 100 mm
  • materiał kanału: polipropylen
  • łączenie kanału: na zatrzask
  • możliwość wprowadzenia wyjścia pionowego: TAK, ?110
Krata (ruszt):
  • klasa obciążenia: A15-1,5T
  • materiał kratki: stal ocynkowana
  • kolor: srebrny, ocynk
  • mocowanie kraty: na zatrzask
Odwodnienie liniowe z kratą stalową o długości 1m.
Standardowo korytka STORA - LIGHT posiadają ruszty ocynkowane z szerokością szczeliny 10mm.
Ruszty mocowane są do korytek na zatrzask.
W systemie STORA-LIGHT jest jeden rodzaj ścianki czołowej (zaślepka) do zamykania kanałów, wykonanej także z polipropylenu. Posiada ona wyznaczone miejsce na wycięcie otworu o średnicy 50mm.