BONOMINI ROZETA BIAŁA ZATRZASKOWA 20MM 9930DN20B0 /10 szt w opakowaniu /
ITAL-PLAST
9930DN20B0
z VAT
Pośpiesz się!. Sprzedano już: 12szt.
Mały zapas Mała ilość 4 szt.
Pamiętaj, że każde złożone zamówienie do godziny 14 wyślemy jeszcze tego samego dnia.
Życzymy udanych zakupów!
Dostępne formy dostawy
  • Paczkomaty 24/7 do 2 dni roboczych
  • Paczkomaty 24/7 pobranie do 2 dni roboczych
  • Kurier do 3 dni roboczych
  • Kurier za pobraniem do 3 dni roboczych
Ostateczna dostępność i koszt mogą zależeć od adresu dostawy oraz zawartości koszyka.
Polityka bezpieczeństwa
Zasady dostawy
Zasady zwrotu
Wsparcie klienta
BONOMINI Rozeta maskująca 9930DN20B0 10 sztuk w opakowaniu
Uniwersalna i niezawodna
Rozeta otwierana z zatrzaskiem do rury ?20 mm
Wysoka jakość materiałów
Specyfikacja:
• Średnica otworu ?20mm
• Średnica zewnętrzna ?60mm