Złączka montażowa McAlpine FLX-CCB-600 600 mm
MCALPINE POLSKA
RH1
z VAT
ℹ
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed promocją:
Dostępność
Duży zapas
Duża ilość
85 szt.
Zadzwoń lub napisz w sprawie tego produktu, udzielimy Ci wyczerpującej informacji:
Pamiętaj, że każde złożone zamówienie do godziny 14 wyślemy jeszcze tego samego dnia.
Życzymy udanych zakupów!
Dostępne formy dostawy
Polityka bezpieczeństwa
Zasady dostawy
Zasady zwrotu
Wsparcie klienta
McAlpine to ponad 110 lat doświadczenia i wysokiej jakości
Złączka montażowa elastyczna FLX-CCB1
Złączka montażowa harmonijkowa, o długości 1000mm, końcówka nakrętna i prosta 1.1/4?x32mm.