CALEFFI REDUKTOR CIŚNIENIA.25 Z MANOM+FILTR 535161
Caleffi
535161
z VAT
Pośpiesz się!. Sprzedano już: 12szt.
Dostępność Średni zapas Produkt dostępny w magazynie 13 szt.
Pamiętaj, że każde złożone zamówienie do godziny 14 wyślemy jeszcze tego samego dnia.
Życzymy udanych zakupów!
Dostępne formy dostawy
  • Paczkomaty 24/7 do 2 dni roboczych
  • Paczkomaty 24/7 pobranie do 2 dni roboczych
  • Kurier do 3 dni roboczych
  • Kurier za pobraniem do 3 dni roboczych
Ostateczna dostępność i koszt mogą zależeć od adresu dostawy oraz zawartości koszyka.
Polityka bezpieczeństwa
Zasady dostawy
Zasady zwrotu
Wsparcie klienta
Regulator ciśnienia z wymiennym wkładem z manometrem 1\ CALEFFI ( 535161 )
Funkcja:
Właściwości:
Regulator ciśnienia z wymiennym wkładem.
Wykonany z mosiądzu.
Pokrętło do regulacji ciśnienia ze wskaźnikiem nastawy.
Wkład filtracyjny ze stali nierdzewnej z przeźroczystą obudową.
Przyłącza z gwintem zewnętrznym 1\.
Maksymalne ciśnienie przed zaworem: 25 barów.
Zakres nastawy ciśnienia za zaworem: 1÷6 bar.
Maks. temperatura pracy: 40°C.
Wymiar siatki filtra ?: 0,28 mm.
Zgodny z EN 1567.
Ze specjalnym kluczem do serwisowania filtra i wkładu.
Z manometrem: 0-10 bar.
Wymiary:
DN 25
A: 1 \
B: 205 mm
B': 120 mm
C: 88,5 mm
D: 99,5 mm