Kanał okrągły Heatpex 125 mm 52912500100T
Heatpex
52912500100T
z VAT
Pośpiesz się!. Sprzedano już: 12szt.
Dostępność Duży zapas Duża ilość 60 szt.
Pamiętaj, że każde złożone zamówienie do godziny 14 wyślemy jeszcze tego samego dnia.
Życzymy udanych zakupów!
Dostępne formy dostawy
  • Kurier do 3 dni roboczych
  • Kurier za pobraniem do 3 dni roboczych
Ostateczna dostępność i koszt mogą zależeć od adresu dostawy oraz zawartości koszyka.
Polityka bezpieczeństwa
Zasady dostawy
Zasady zwrotu
Wsparcie klienta
  • Dostępna w 3 średnicach - 125, 160 i 200 mm.
  • Grubość ścianki (17 mm) pozwala przyciąć rurę nożem.
  • Gładka ścianka wewnętrzna - niskie opory przepływu.
  • Niski współczynnik współczynnik przewodzenia ciepła - ?=0,029 W/mK.