Awenta Kołnierz przyścienny okr. fi100 KO100-27/22
Awenta
A-KO100-27/22
z VAT
Pośpiesz się!. Sprzedano już: 12szt.
Dostępność Mały zapas Ograniczona ilość w magazynie 10 szt.
Pamiętaj, że każde złożone zamówienie do godziny 14 wyślemy jeszcze tego samego dnia.
Życzymy udanych zakupów!
Dostępne formy dostawy
  • Paczkomaty 24/7 do 2 dni roboczych
  • Paczkomaty 24/7 pobranie do 2 dni roboczych
  • Kurier do 3 dni roboczych
  • Kurier za pobraniem do 3 dni roboczych
Ostateczna dostępność i koszt mogą zależeć od adresu dostawy oraz zawartości koszyka.
Polityka bezpieczeństwa
Zasady dostawy
Zasady zwrotu
Wsparcie klienta
Łączniki i kształki produkowane są z wysokogatunkowego tworzywa ABS, w średnicach odpowiadających kanałom ?100 mm, ?125 mm oraz ?150 mm.