Bateria wannowa 5-otworowa podtynk OMNIRES miedź szczotkowana Y1237-1SCPB
OmniresZapytaj o produkt
Polityka bezpieczeństwa
Zasady dostawy
Zasady zwrotu
Bateria wannowa podtynkowa z kolekcji OMNIRES Y, ze zintegrowaną rączką prysznicową, zachwyca czystą linią i nieskazitelną formą, będącą wyrazem pasji w dążeniu do ideału. Inspirację i podstawę dla projektu stanowił kształt koła. Ponadczasowy wzór stworzony w duchu minimalizmu daje maksymalne możliwości aranżacyjne. Symetryczna forma baterii perfekcyjne współgra z wanną, tworząc harmonijną kompozycję. Montaż podtynkowy gwarantuje oszczędność miejsca, a także łatwość czyszczenia.
Miedź szczotkowana jest szlachetnym wykończeniem o ciepłej czerwonobrązowej barwie i satynowej powierzchni. Powłoka została wykonana w zaawansowanej technologii PVD.
Y | bateria wannowa 5-otworowa podtynkowa, miedź szczotkowana
- Producent: OMNIRES
- Seria: Y
- Numer Katalogowy: Y1237/1SCPB
Kolor
- miedź szczotkowana
Cechy przepływowe
- przepływ wody przy ciśnieniu 3 bar: 20 l/min
- woda ciepła zasilająca: max. 90 °C
- ciśnienie robocze: 1-6 bar
Specyfikacja techniczna
- rozmiar rozet: ?7,2 cm
- zasięg wylewki od powierzchni płytek: 15,5-16,7 cm
- minimalna głębokość zabudowy: 6,4 cm
- dwa wejścia (na wodę ciepłą i zimną): 1/2”
- rączka prysznicowa mosiężna, 1-funkcyjna
- wąż prysznicowy w osłonie stalowej, długość: 125 cm
- element podtynkowy w komplecie
Materiały i technologie
- Bateria została wyposażona w najwyższej jakości głowicę ceramiczną, która zapewnia płynną i precyzyjną regulację strumienia wody oraz gwarantuje niezawodne funkcjonowanie produktu przez lata.
- Najnowszej generacji perlator z technologią AIR WATER napowietrza wodę sprawiając, że jest ona miękka i miła w dotyku. Strumień wody nie rozpryskuje się oraz jest cichy i równomierny, nawet przy różnicach w ciśnieniu.
- Bateria została wykonana z wysokogatunkowego mosiądzu klasy A.
Certyfikaty
- Krajowa Deklaracja Właściwości Użytkowych (B), Atest Higieniczny PZH