Zestaw termostatyczny osiowy Invena biały z przyłączami 1/2 CD-25-B15-S
Invena
ZP250
z VAT
Pośpiesz się!. Sprzedano już: 12szt.
Duży zapas Duża ilość 100 szt.
Pamiętaj, że każde złożone zamówienie do godziny 14 wyślemy jeszcze tego samego dnia.
Życzymy udanych zakupów!
Dostępne formy dostawy
  • Paczkomaty 24/7 do 2 dni roboczych
  • Paczkomaty 24/7 pobranie do 2 dni roboczych
  • Kurier do 3 dni roboczych
  • Kurier za pobraniem do 3 dni roboczych
Ostateczna dostępność i koszt mogą zależeć od adresu dostawy oraz zawartości koszyka.
Polityka bezpieczeństwa
Zasady dostawy
Zasady zwrotu
Wsparcie klienta
KOMPLET TERMOSTATYCZNY OSIOWY BIAŁY ZAWORY
Zastosowanie:
  • do podłączenia grzejnika łazienkowego
  • w instalacji z miedzi lub pex; lewy lub prawy
W komplecie:
  • przyłącza do grzejnika 1/2
  • do instalacji z miedzi 15mm i PEX 16mm
  • głowica termostatyczna M30×1,5
  • zawór zasilający i zawór powrotny
https://7.allegroimg.com/original/
Aby zmienić stronami komplet osiowy (z lewej na prawą i odwrotnie) należy z zaworu powrotnego
i zasilającego wykręcić wkładkę, zamienić stronami i wkręcić w korpusy- należy użyć specjalnych
narzędzi, które nie uszkodzą pomalowanej powłoki.
Parametry techniczne:
  • Max ciśnienie: 1 MPa
  • Max temperatura: 110°C
  • Głowica termostatyczna cieczowa:
  • Przyłącze M30x1,5
  • Max temperatura otoczenia: 50°C
  • Skala regulacji: „*” - „5 MAX”
  • Zakres regulacji: 6-28°C